Realizacje

Pomagamy w doborze idealnego miejsca na Twój event

Teatr Słowackiego, Kraków
Sukiennice, Kraków
SUKIENNICE, Kraków

To jeden z najważniejszych obiektów historycznych w Krakowie. Organizacja wydarzenia w tak wyjątkowym miejscu zostanie niezapomnianym przeżyciem. Główna wizytówka miasta to także miejsce konferencji i bankietów, na których możemy zorganizować catering. Sala przeznaczona na konferencję pomieści do 430 osób. Jest klimatyzowana i w pełni wyposażona w potrzebny do przeprowadzenia konferencji sprzęt.

Zobacz propozycje
Centrum Kongresowe ICE, Kraków
ICE CONGRESS CENTRE, Kraków

W Centrum Kongresowym ICE Kraków odbywa się wiele konferencji, kongresów, wydarzeń biznesowych i naukowych. Polecamy to miejsce do zorganizowania wydarzenia dla swojej firmy. Minimalistyczny wystrój Centrum i malownicze otoczenie budynku gwarantują, że będzie to dobry wybór. To wyjątkowe połączenie nowoczesności z tradycją w sercu Krakowa. Centrum pomieści nawet 3200 osób. Miejsce posiada szereg udogodnień dla niepełnosprawnych oraz klimatyzację. Do dyspozycji jest parking podziemny na 326 samochodów.

Zobacz propozycje
manghha
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Kraków

Wyjątkowe muzeum, w którym czuć klimat sztuki Bliskiego Wschodu. Znajduje się w centrum miasta z malowniczym widokiem na Wisłę. Zarówno otoczenie, jak i samo wnętrze przemawiają za wybraniem go na konferencję firmową czy imprezę okolicznościową. Miejsce pomieści nawet 100 osób. Posiada szereg udogodnień dla niepełnosprawnych, klimatyzację, 50 miejsc parkingowych, a także możliwość zaparkowania autokaru.

Zobacz propozycje
Katowice, spodek
Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek, Katowice

Katowicki SPODEK wpisał się na stałe w krajobraz miasta. Obiekt ten jest miejscem szeregu wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Odbywają się tu zarówno koncerty, jak i wydarzenia sportowe. Hala pomieści ponad 11 tysięcy osób. Spodek oferuje możliwość organizacji szeregu imprez od masowych, przez wystawne gale po bardziej kameralne bankiety. Chętnie pomożemy Ci zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości.

Zobacz propozycje

Statystyki

Współpracujemy