O nas

Firma eventowo-cateringowa e.Catering

Firma eventowo-cateringowa e.Catering działa na terenie Krakowa, Katowic, Wrocławia oraz Warszawy. Tworzą ją ludzie z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją do wykonywanej pracy. Wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalizm i kreatywność sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem biznesowym. Pozwala nam to na dynamiczny rozwój i ciągłe doskonalenie. Polecenia Klientów, z którymi współpracujemy są dla nas najlepszym wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy. Posiadamy bogatą ofertę kulinarną, która obejmuje szeroki wybór dań zarówno tradycyjnej polskiej kuchni, jak również nowoczesnych propozycji w wyszukanych aranżacjach.

Propozycja ofert cateringowych

Historia firmy

Silną stroną firmy jest pasja oraz bogate doświadczenie naszego szefa kuchni, które wypracował w pięciogwiazdkowych hotelach i renomowanych restauracjach w Polsce. Jako jedna z nielicznych osób w kraju przygotowywał dania dla koronowanych głów, m.in. dla króla Szwecji i księcia Monako oraz przywódców wielu innych państw. Wspólnie z wykwalifikowanymi menadżerami nabył umiejętności w przygotowaniu posiłków podczas międzynarodowych sympozjów, konferencji, eventów, kongresów, mistrzostw Euro 2012 czy spotkań w trakcie polskiej prezydencji Unii Europejskiej.

Przerwa kawowa

Dzięki profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu naszych pracowników, możemy Państwu zapewnić nie tylko sprawną obsługę gości, ale przede wszystkim niezapomniane przeżycia kulinarne.

Statystyki

Współpracujemy